وی دل

خرید اتو مو رمینگتون، بابلیس، پرومکس فیلیپس چند کاره بهترین مارک اتو مو - وی دل

راهنمای خرید بهترین اتو مو

در گذشته، هرکس می‌بایستی با ظاهری که همراه با آن زاده شده زندگی کند و کنار بیاید؛ اما پیشرفت تکنولوژی و زمانه، توانسته تا مهر بطلانی بر روی این باور قدیمی و سنتی بزند. امروزه، ما با وسایل زیادی از جمله اتو مو مواجه هستیم که می‌تواند نوع موهایتان را برای شما تغییر دهد. با داشتن بهترین اتو مو ، شما می‌توانید به راحتی موهای فر خود را صاف و لخت کنید. البته، همه‌ی ما میدانیم که پیشرفت تکنولوژی در زمینه‌های آرایشی و زیبایی به همین یک وسیله و یا یک روش ختم نمی‌شود و ما حتی می‌توانیم به صورت کلی چهره‌مان را تغییر دهیم. اما با وجود چنین وسیله‌ای دیگر داشتن موهای لخت برای کسانی که به صورت مادرزادی با موهای فر زاده شده‌اند آرزویی دور از دسترس نیست.

بهترین اتو مو

اتوی مو به صورت کلی به عنوان وسیله‌ای برای حالت دادن به موهای سر استفاده می‌شود و کاربرد و تنوع بسیار زیادی در بازار لوازم آرایشی دارد. اکثریت افراد جامعه و یا بهتر است این طور بگوییم که اکثریت افراد بی تجربه یا بدون تخصص در زمینه‌های آرایش و حالت دادن به مو، تنها برای صاف کردن موهای مجعد یا فر خود از این دستگاه استفاده می‌کنند؛ اما اگر یک فرد بتواند تخصص و تجربه‌ی لازم را در این زمینه کسب کند، می‌تواند حتی به راحتی موهای صاف خود را فر و مجعد کند!

مکانیسم اتوی مو به شدت ساده است: اتوی مو جریان برق و انرژی خود را به صورت مستقیم از طریق برق‌های خانگی و فشار پایین دریافت می‌کند. این جریان برق درون اتوی مو به حرارت تبدیل می‌شود و حرارت به سمت صفحات مشخص شده روی اتوی مو جریان پیدا می‌کنند. حالا شما می‌بایستی موهای خود را میان صفحات مشخص شده‌ی اتوی مو قرار دهید تا مانند فولاد ذوب شده به هر شکلی که شما می‌خواهید دربیایند.

خرید اتو مو

اما چطور می‌توانیم بهترین اتوی مو را در بازار پیدا کنیم و بخریم؟

همان طور که پیشتر هم گفتیم اتوی مو جزو آن دسته از محصولاتی است که از تنوع بسیار بالایی برخوردار است، در نتیجه باید در حین خرید چنین وسیله‌ای به یک سری نکات خاص و مهم توجه ویژه‌ای داشته باشید:

 • اتوی موی مورد نظر ما باید در چه طیف قیمتی باشد؟
 • چه نوع اتوی مویی برای موهای من مناسب‌تر است؟
 • جنس صفحات اتوی مو باید از چه چیزی ساخته شده باشد؟
 • اتوی موی مورد نظر من باید چه اندازه‌ای داشته باشد؟

به شما اطمینان می‌دهیم که پس از خواندن این مقاله بتوانید به راحتی به تمام این سوالات پاسخ دهید.

طیف قیمت مناسب برای اتوی مو

از قدیم الایام گفته‌اند که هرچه‌قدر پول بدهیم همان‌قدر آش می‌خوریم؛ در نتیجه ما نمی‌توانیم هیچ طیف قیمتی خاصی برای اتوی مو تعیین کنیم، این شما هستید که باید با توجه به بودجه‌تان به سراغ اتوی موهای متناسب با آن بروید. در هنگام خرید چنین محصولات متنوعی، باید از روش حذف کردن استفاده کنیم؛ یعنی حدالمقدور سعی کنیم با برقرار کردن معیارهای خاصی، اکثریت گزینه‌ها را حذف کنیم و نهایتاً به محصول ایده آل خود برسیم. در این مورد هم شما می‌توانید با مقدر کردن یک طیف قیمتی متناسب با بودجه‌ی خودتان، مقادیر زیادی از اتوی موی موجود در بازار را حذف کنید.

البته یادتان باشد که هرچه بودجه‌ی بیشتری برای این محصول صرف کنید با کیفیت و ویژگی‌های بیشتری مواجه خواهید شد و موهایتان آسیب کم‌تری خواهند دید؛ اما به هر حال عموم مردم دستشان این‌قدر برای خرید یک دستگاه اتوی مو باز نیست.

چه نوع اتوی مویی با جنس موهای من سازگار است؟

حالا که توانستید یک طیف مناسب و واضح برای قیمت اتوی مو تعیین کنید، می‌بایستی به دنبال بهترین نوع اتوی موی موجود برای جنس موهای خود بگردید. از این روی، اگر نتوانید بهترین اتو مو موجود در بازار را هم خریداری کنید، حداقل محصولی را میخرید که کم‌ترین میزان آسیب ممکن را به موهای شما وارد می‌کند.

از این منظر، همه می‌دانیم که در وهلهی اول باید از جنس موهای خودمان اطلاع دقیق داشته باشیم. ما باید بدانیم که آیا موهای ما ضخیم هستند، یا صاف و نازک. این اطلاعات نیز می‌توانند به راحتی بخش اعظمی از گزینه‌های موجود در بازار را برای شما حذف کنند.

ما برای سهولت کار شما، جدولی را تهیه کرده‌ایم که می‌تواند اتوی موی مناسب با هرجنس مویی را به شما معرفی کند:

نوع و جنس مو : موی صاف و نازک – نوع اتو موی مناسب با مو : استفاده از اتو مو با حرارت بالا و جنس سرامیک – دلیل : جلوگیری از به وجود آمدن الکتریسیته و آسیب به ریشه مو

 

نوع و جنس مو : موی فر و نازک – نوع اتو موی مناسب با مو : استفاده از اتو مو با قابلیت تنظیم دما و جنس تورمالین – دلیل : تنظیم درجه حرارت با توجه به حجم و ضخامت مو

 

نوع و جنس مو : موی صاف و ضخیم – نوع اتو موی مناسب با مو : استفاده از اتو مو با قابلیت تنظیم حرارت و کفی پهن – دلیل : تنظیم درجه حرارت با توجه به حجم و ضخامت مو

 

نوع و جنس مو : موی فر و ضخیم – نوع اتو موی مناسب با مو : استفاده از اتو مو با درجه حرارت بالا، کفی پهن و دارای قابلیت یونیزاسیون(جنس کراتین) – دلیل : جلوگیری از خشک شدن و از دست رفتن رطوبت مو

 

نوع و جنس مو : موی کوتاه – نوع اتو موی مناسب با مو : استفاده از اتو موی باریک – دلیل : ایجاد حالت صاف

پهنای صفحات اتوی مو باید به چه اندازه باشد؟

پهنای صفحات اتوی موها را می‌توان به صورت کلی به دو دسته تقسیم کرد: اتو موهای باریک و اتو موهای پهن. به سادگی می‌توان گفت که اتو موهایی که صفحات باریکی دارند برای استفاده توسط افرادی توصیه می‌شوند که موهای کم حجم یا کوتاهی دارند. البته این اتو موها برای فر کردن موها نیز به کار می‌روند که همان‌طور که قبل‌تر نیز گفتیم، این کار نیازمند تجربه است. در مقابل، اتو موهایی که صفحات پهنی دارند برای افرادی توصیه می‌شود که موهای پرحجم یا بلندی دارند. در صورت داشتن اتو مویی با صفحات پهن، می‌توانید میزان بیشتری از موهای خود را میان صفحات قرار داده و حالت دهید.

چه جنس اتو مویی با جنس موهای شما سازگاری بیشتری دارد؟

جنس اتو مو رکن بسیار مهمی است؛ چرا که در آسیب رساندن یا نرساندن به موهای شما نقش مستقیم و فعالانه دارد. در نتیجه، عقلانی‌ترین کار این است که اطلاعات کافی در رابطه با سازگاری یا ناسازگاری میان اجناس مو و روکش صفحات اتو موها را جمع آوری کنیم. بنابراین، در ادامه برای شما اطلاعات کافی و لازم را در این رابطه آورده‌ایم. نوع موی خود را بشناسید و بهترین و سازگارترین جنس روکش اتوی موی ممکن را انتخاب کنید و بخش اعظم دیگری از گزینه‌ها را نیز حذف کنید.

کفی‌های معمولی در اتوی مو

کفی یا صفحات معمولی به صفحاتی اطلاق می‌شود که اصولاً از جنس فلز ساخته شده باشند. اتو موهایی که صفحاتشان از جنس فلز ساخته شده باشد امکان تنظیم حرارت را به شما نمی‌دهند و یا اگر هم بدهند، گزینه‌هایتان را به سه گزینه‌ی سادهی کم، متوسط و یا زیاد تقسیم محدود می‌کنند. در نتیجه، اگر شما می‌دانید که قرار است به وفور از اتوی مو استفاده کنید، چنین اتو مویی برای شما مناسب به نظر نمی‌رسد. اما اگر گاه و بیگاه و فقط برای مهمانی از اتوی مو استفاده می‌کنید، در نتیجه چنین کفیای می‌تواند برای شما مناسب و به صرفه باشد.

کفی‌های سرامیکی در اتوی مو

پرطرفدارترین جنس اتوی مو همین جنس سرامیکی است. اتو موهایی که صفحاتی از این جنس را دارا هستند، نه تنها قیمت مناسب و نسبتاً پایینی دارند، بلکه امکان تنظیم حرارت را با گزینه‌های بیشتری به مصرف کننده می‌دهند. صفحات سرامیکی دارای فواید زیادی هستند؛ به طور مثال، این نوع صفحات آسیب کم‌تری به موهای شما وارد می‌کنند. بنابراین، بر خلاف مورد قبلی، چنین جنسی می‌تواند برای کسانی که به وفور از اتو موی خود استفاده می‌کنند مناسب باشد. همچنین، استفاده از چنین جنسی در برابر موهای نازک هیچ اشکالی ندارد و هیچ خطری را به همراه نخواهد داشت.

یکی از بهترین ویژگی‌های چنین صفحاتی این است به صورت یکنواخت و البته سریع گرم و داغ می‌شوند و وقت شما را تلف نمی‌کنند و مهم‌تر از آن، موجع به سوختگی ناگهانی موهای شما نمی‌شوند. به علاوه، نکته‌ی اصلی در استفاده از چنین جنسی این است که سرامیک به طور طولانی مدت حرارت را در خودش نگه می‌دارد.

شایان ذکر است که جنس سرامیک به موهای رنگ شده‌ی شما و مهم‌تر از آن به رنگ موهای شما آسیبی نمی‌رساند؛ در نتیجه، می‌توانید بدون ترسیدن از اینکه رنگ موهای شما را از بین ببرد یا کدر کند، می‌توانید از اتو موهایی که صفحات سرامیکی دارند برای اتو کشیدن موهای رنگ شده‌تان استفاده کنید.

کفی تورمالین در اتوی مو

تورمالین یکی از وافرترین ماده‌هایی است که می‌توان در طبیعت پیدا کرد. شرکت‌های ساخت لوازم آرایشی و بهداشتی به وفور از این ماده در انواع و اقسام محصولات خود استفاده می‌کنند. یکی از موارد مشهور استفاده‌ی این ماده در دستگاه اتوی مو است. تورمالین ماده‌ای است که خواص جالبی در برابر حرارت از خودش نشان می‌دهد؛ به طور مثال، به آرامی گرم می‌شود اما حرارت را به خوبی و به مدت طولانی در خودش حفظ می‌کند. یکی دیگر از فواید استفاده‌ی چنین جنسی برای روکش اتوی مو این است که این جنس موهای شما را خشک نمی‌کند و برعکس به براق شدن و خوش حالت شدنِ هرچه بیشترِ موهایتان کمک می‌کند.

کفی آیونیک در اتوی مو

این نوع از اتوهای مو نسبت به الباقی اجناس روکش اتوی مو طرفداران کم‌تری دارد و اتفاقاً این جداافتادگی از دلیل جالبی هم برخوردار است. این دسته از اتوهای مو از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند، اما همزمان این افزایش کیفیت به افزایش نجومی قیمتش هم انجامیده است. همین مسئله باعث شده است که کم‌تر کسی در هنگام خرید اتو مو به سمت چنین محصولاتی برود.

کفی تیتانیوم در اتوی مو

استفاده کردن از چنین اتوی مویی نیازمند دقت و تجربه‌ی بالاست؛ چرا؟ چون تیتانیوم به سرعت داغ می‌شود و حرارت را به هر جنسی که با آن تماس برقرار کند منتقل خواهد کرد. در نتیجه، نگه داشتن موها در میان صفحات اتوی موی تیتانیومی به صورت طولانی مدت، آسیب جدی به تارهای مو خواهد زد. البته باید به این مسئله هم اشاره کرد که چنین اتو موهایی مختص کسانی است که موهای ضخیم و زبر دارند؛ چرا که موهای آن‌ها نیازمند حرارت بیشتری برای حالت گرفتگی است.

کفی کراتین در اتوی مو

همه‌ی ما با مسئله‌ی کراتین آشنایی داریم. کراتین یکی از مهم‌ترین ارکان تشکیل دهنده‌ی تارهای مو است. همین مسئله باعث می‌شود که بهترین اتو مو از جنس کراتین ساخته شده باشند. چرا که چنین روکش‌هایی می‌توانند سبب نرم شدن هرچه بیشتر موهای شما شوند (که این فایده سبب حالت گرفتگی هرچه بیشتر مو می‌شود) و خاصیت یونیزاسیون را در سر شما پخش کنند. یونیزاسیون می‌تواند از آسیب دیدگی موهای شما به صورت جدی جلوگیری کند.

وزن اتوی مو

همه‌ی ما می‌دانیم استفاده از اتوی مو نیازمند استفاده از دست‌ها به مدت طولانی است. در چنین اوضاعی، بهترین کار این است که اتوی موی سبکی بخریم که در استفاده‌ی طولانی مدت، دستمان خسته نشود یا در صورت اتفاق افتادن سناریویی بدتر، دستمان آسیب جدی نبیند.

بهترین کار این است که در هنگام خرید، محصول مورد نظرتان را در دست بگیرید، وزن کنید و چندلحظه در دستتان نگه دارید. اگر وزنش مناسب بود و دستتان را اذیت نمی‌کرد، همان محصول را انتخاب کنید.

آیا اتو کشیدن مو می‌تواند به تار مو یا پیاز مو آسیب بزند؟

این سوالی است که می‌تواند ذهن هر انسان عاقلی را مشغول کند. اما سوال این‌جاست که آیا می‌توان به چنین سوالی پاسخ قطعی داد؟ خیر. میزان آسیب اتوی مو به تارهای مو کاملاً به عوامل متعددی بستگی دارد. هرچه‌قدر میزان ناسازگاری جنس اتوی مو با جنس تار موی شما بیشتر باشد، هرچه‌قدر میزان حرارت و سرعت انتقال حرارت از طریق صفحات اتوی مو بیشتر باشد و هرچه‌قدر جنس موهای شما نازک‌تر باشد، آسیبی که می‌بینید نیز به طبع بیشتر است.

بگذارید این سوال را به درست‌ترین نحو ممکن بیان کنیم: کدام نوع اتوی مو می‌تواند آسیب کم‌تری به موهای ما برساند؟

در پاسخ به این سوال نباید از دو نکته‌ی بسیار مهم که در بطن خود سوال پنهان شده‌اند غافل شویم: اولاً اینکه اتوی مو چه درجه حرارتی را به موهای ما وارد می‌کند، ثانیاً اینکه چنین حرارتی چگونه به موهای ما منتقل می‌شود؟

طبق بررسی‌های دانشمندان و محققان، ۱۷۰ درجه‌ی سانتی گراد پایینترین حرارتی است که تار مو در حین قرار گرفتن در برابر آن، دچار تغییر حالت می‌شود. اگر اتوی موی شما روی درجه‌ای پایین‌ترین از این میزان تنظیم شده باشد، احتمالاً اصلاً موهایتان حالتی به خودشان نگیرند. در این سمتِ ماجرا، اگر حرارتِ اتوی موی خود را از مرز ۲۴۰ درجهی سانتی گراد بیشتر ببرید، موهای شما با احتمالً ۹۹% خواهد سوخت. این میزان، میانگینی است که با توجه به تمامی اجناس موی مختلف به دست آمده است.

این میزان بدین معنی است که اکثریت موها می‌توانند تا این میزان از حرارت را تحمل کنند.

اما مسئله‌ی دوم، نحوه‌ی انتقال این حرارت به موهاست. چه اتوی مویی می‌تواند حرارت را به بهترین شکل ممکن به موها منتقل کند؟ در پاسخ به این سوال، باید این نکته را بدانیم که اتوی مویی به صورت مناسب و به اندازه و درست می‌تواند حرارت را منتقل کند که جنس المنت گرم کننده‌اش و کفی‌های به کار رفته‌اش درخورِ تمامی جنس‌های مختلف مو باشد. پس نتیجه می‌گیریم که اتو مویی مناسب است که بتواند حرارت را به صورت یکنواخت و یکدست در صفحات خود پخش کند. پس با توجه به تمام نکاتی که گفته شد، بهترین اتو مو ممکن از این نظر، اتوی مویی است که کفی سرامیک یا تورمالین در آن‌ها به کار رفته باشد.

قابلیت تنظیم درجه‌ی حرارت متناسب با جنس مو

اتوی موهایی که اخیراً وارد بازار شده‌اند شامل تمام پیشرفت‌های تکنولوژی هستند؛ یکی از مهم‌ترینِ همین پیشرفت‌ها، امکان تنظیم درجه‌ی حرارت اتوی مو به صورت کاملاً دقیق است که امکان آسیب دیدگی و سوخت موهای شما را تا حد خیلی زیادی کاهش می‌دهد. به علاوه می‌توانید با استفاده از روش آزمایش و تجربه، درجه‌ی مناسب با موهای خود را پیدا کنید.

سیم و نحوه‌ی اتصال سیم به بدنه

طبق تجربیات مصرف کننده‌های این وسیله‌ی پرکاربرد، اتوی موهایی که سیم بلندتری دارند از کاربری به شدت راحت‌تری برخوردار هستند. علاوه بر این، پس از اتمام کار می‌توانید به راحتی سیم دستگاه خود را دور دستگاه بپیچید و دستگاه را در کمد یا کشو قرار دهید.

دومین نکته‌ای که باید در هنگام خرید به آن توجه کنید این است که سیم اتو مو باید به درستی به بدنه‌اش متصل شده باشد. در اتوی موهایی که اخیراً به بازار آمده است، سیم طوری به دستگاه وصل شده است که قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه داشته باشد. این چنین است که می‌توانید بدون نگرانی از بابت گره خوردن و پیچ خوردن سیم به روی صفحات داغ شونده‌ی اتوی مو سوختنشان، کارتان را بکنید.

نکاتی که باید در هنگام استفاده از اتو مو رعایت کنید

در این قسمت سعی داریم برخی از نکات ایمنی را برای استفاده از اتوی مو به شما یادآوری کنیم که مبادا آسیب جدی‌ای ببینید:

 • در هنگام استفاده از اتوی مو حواستان باشد که صفحات اتوی مو ابداً به کف سرتان نچسبند یا تماسی نداشته باشند چراکه در این صورت سوختن پوست کف سرتان حتمی است. فاصله‌ی مناسبی از کف سر خود را انتخاب کنید که نه صفحات به سرتان بچسبند و نه ریشه‌ی موهایتان بدون حالت بماند. پس از اینکه زمان مورد نظرتان به اتمام رسید (زمان مورد نظر کاملاً سلیقه‌ای است، هرچه‌قدر موهایتان زبرتر و ضخیم‌تر باشند، زمان مورد نظر و حرارت مورد نظر برای حالت گیری بیشتر است) صفحات را به آرامی و بدون نیاز به باز کردن به سمت ساقه و نوک موهایتان هدایت کنید.
 • سعی کنید بیشتر از اتوی موهایی استفاده کنید که از صفحات سرامیکی ساخته شده باشند، چراکه صفحات فلزی و آهنی مسبب ایجاد موخوره در سرتان می‌شوند.
 • موهای خود را حتماً قبل از استفاده از اتوی مو خشک کنید.
 • اتوی مو را طوری در دستتان بگیرید که عمود و قائم بر روی ریشه‌ی مو باشد.
 • استفاده از اتوی مو یا هر ماده و وسیله‌ای که برای حالت دهندگی به موی سر باشد را به زمان‌هایی موکول کنید که حقیقتاً ضروری باشد؛ چرا که استفاده‌ی مداوم از هر وسیله و ماده‌ای در این خصوص می‌تواند مسبب ریزش یا آسیب جدی به موهای شما شود.

پرفروش ترین اتو مو

 

 • اتو موی بابلیس مدل ST327E

مطمئنا بارها در رابطه با برند معروف بابلیس شنیده اید. برندی معروف در زمینه تولید لوازم برقی آرایشی و پیرایشی که جایگاه ویژه ای در میان خانوارها برای خود دست و پا کرده است. اتو موی بابلیس نیز از سرامیک ساخته شده است و در نتیجه آسیب کمتری را به موها وارد می کند. این اتو موها دارای عایقی در برابر الکتریسیته می باشد که این مسئله در عدم آسیب رساندن به موها تاثیرگذار خواهد بود.

 • خرید اتو مو رمینگتون مدل S8590

این برند که در سراسر ایران نمایندگی های مجازی را راه اندازی کرده توانسته با عملکرد بسیار خوب خود طرفداران زیادی را به سمت خود بکشاند. در واقع این محصول توانسته خود را در لیست پرفروش ترین ها جای دهد. از همین رو باید بدانید که جنس آن از سرامیک بوده و اندازه ای متوسط دارد. افراد با موهای بلند و کوتاه نیز میتوانند به سراغ بهره گیری از آن بروند.

 • اتو موی پروویو مدل PW-5107

پروویو از جمله برندهایی است که توانسته در طی سال های گذشته عملکرد بسیار خوبی در زمینه محصولات آرایشی و پیرایشی از خود به جای بگذارد. محصولات این برند تحت لیسانس آلمان بوده و توانسته محصولات متنوعی را در طی سال های گذشته به بازار ارائه دهد. اتو موی PW-5107 از صفحاتی سرامیکی و ترمالین بهره مند است. متخصصان برای ساخت این اتو مو تلاش کرده اند تا کمترین آسیب را به موها وارد نمایند. اندازه صفحات این اتو مو متوسط مو و آن دسته از افرادی که از موهایی بلند بهره مند هستند میتوانند به سراغ بهره گیری از آن بروند. نکته مهم دیگر این است که قابلیت تنظیم درجه حرارت در ۶ دمای مختلف از جمله مهمترین این ویژگی ها می باشد.

 • بهترین اتو مو فیلیپس HP8324/00

برند فیلیپس جزء معروف ترین و بهترین برندهای حال حاضر دنیا در زمینه تولید محصولات آرایشی و سلامت است. اتو مو فیلپیس نیز از جنس سرامیک ساخته شده که با بهره گیری از فناوری تولید یون تلاش می کند تا از موها محافظت نماید. البته باید بدانید که متخصصان برای این محصول قابلیت تنظیم دما در ۶ حالت مختلف را قرار داده اند.

 • اتو موی سورکر مدل SK-947

سورکر یکی از برندهای معروف چین در زمینه تولید محصولات آرایشی است که توانسته به چهارمین محصول پرفروش ایران تبدیل شود. از شاخص ترین ویژگی این محصول میتوان به قابلیت تنظیم دمای آن در ۶ درجه مختلف و البته سرامیکی بودن صفحات آن اشاره کرد.

 • اتوموی پریسنلی مدل PR152AT

افرادی که همواره به سراغ بهره گیری از محصولات و لوازم برقی آرایشی و پیرایشی می روند مطمئنا پرینسلی را می شناسند. محصولی نام آشنا با صفحاتی باریک و البته سرامیکی که اغلب برای موهای کم پشت و کوتاه مورد استفاده قرار میگیرد.

 • اتو موی پرومکس مدل ۵۷۳۵

این محصول را نیز میتوان جزء پرفروش ترین لوازم برقی آرایشی و پیرایشی دانست. از بارزترین ویژگی های آن نیز میتوان به صفحه سرامیکی و البته باریک آن و همچنین قابلیت تنظیم درجه حرارت بین ۲۰۰-۲۲۰ سانتیگراد اشاره کرد.

 • اتو موی سه کاره جیمی/جاندی/مدل JDL 2109

این اتو به شما این امکان را میدهد که از سه حالت دهنده بهره گیرید. این اتو مو با داشتن سه حالت صاف کننده، ویو کننده و بابلیس به عنوان یک دستگاه کامل و البته مقرون به صرفه شناخته می شود. حنس صفحات آن نیز از تیتانیوم می باشد و برای افرادی که از موهایی ضخیم بهره مند هستند مناسب می باشد.

اتو مو پرومکس
اتو مو چند کاره
اتو مو حرفه ای
اتو مو رمینگتون
اتو مو فیلیپس
اتو مو کراتینه
اتو موی بخاردار
قیمت اتو مو

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

 • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
 • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.